Navrhujeme a realizujeme webové stránky na klíč a zajistíme veškeré související služby. Nabízíme profesionální webový design a nástroje, které povedou k dosažení vašich cílů na internetu.

 • Responsivní design pro mobilní zařízení
 • SEO optimalizace
 • Registrace domény, hosting
 • Systém pro správu obsahu
 • Analytické nástroje
 • Školení, podpora

Jak udělat webové stránky

Vytvořit webové stránky zvládne dnes již technicky nadanější student, stále ale platí, že technická stránka je jen jedním z mnoha úkolů, které před vámi stojí. Potřebujete zaujmout uživatele, dovést ho tam, kde ho chcete mít a potřebujete se prosadit v konkurenčním prostředí internetových vyhledávačů. Také chcete, aby se web povedl napoprvé, aby vám sloužil dlouho bez problémů a abyste do něj nemuseli za rok nebo dva znovu investovat. To jsou úkoly, které vyžadují praktické zkušenosti, pečlivý přístup a součinnost více profesí. Pokud to se svým působením v online světě myslíte vážně a pokud očekáváte, že webové stránky přispějí vašemu podnikání, zapomeňte na webové stránky zdarma.

Mohlo by vás zajímat

Webhosting je služba, v rámci níž si pronajímáte část počítače (serveru), který je neustále připojen k internetu a kde jsou uloženy vaše webové stránky. Za hosting platíte hostingové společnosti, která tyto servery provozuje a stará se o ně.

Doména (přesněji doménové jméno) je unikátní slovní adresa, kterou si můžete registrovat pro sebe. Např. novak.cz nebo novak.com. Dokud za registraci domény platíte roční registrační poplatek, nemůže ji využít nikdo jiný.

Doména třetího řádu (subdoména) je např. rezervace.novak.cz. Díky ní může p. Novák provozovat webové stránky na adrese novak.cz a samostatný rezervační systém na adrese rezervace.novak.cz. Za subdoménu se neplatí, ale další poplatky můžou být spojeny s webohostingem - v případě pana Nováka za provoz samostatného rezervačního systému, který bude vyžadovat další část a kapacity serveru.

DNS záznamy jsou informace, které patří k doméně a jsou veřejně přístupné. Lze z nich vyčíst např. to, na kterém hostingu je uložena webová stránka, která náleží k doméně novak.cz

Jak budeme postupovat

 • 1.

  1.

  Seznámíme se s vámi, vaším podnikáním, možnostmi, konkurencí a především s tím, čeho chcete na internetu dosáhnout. Možná vám upřesníme představu o tom, čeho lze dosáhnout relativně snadno a čeho jen s velkým úsilím.
 • 2.

  2.

  Na základě poznatků z prvního kroku připravíme obsahovou skicu stránek - popíšeme, co budou stránky umět, co budou obsahovat a kolik toho bude. Ujasníme si, jak bude obsah členěný, co bude důležité a co méně.
 • 3.

  3.

  Navrhneme model stránek. V něm uvidíte, jak budou stránky rozvržené a strukturované a také co bude více na očích a co méně.
 • 4.

  4.

  Ve větší či menší spolupráci s vámi připravíme textový obsah a další podklady.
 • 5.

  5.

  Navrhneme grafickou podobu webových stránek.
 • 6.

  6.

  Budeme programovat a kódovat.
 • 7.

  7.

  Před spuštěním stránky otestujeme a společně uděláme poslední úpravy.
 • 8.

  8.

  Stránky napojíme na analytické služby Google a spustíme pro veřejnost.

  Domluvit schůzku

  Navrhněte prosím několik termínů, kdy bychom se mohli sejít a nechte nám na sebe kontakt.
  Ozveme se v nejkratším možném termínu.

  Uveďte prosím své jméno a příjmení

  Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu

  Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu

  Invalid Input

  Poptávka webových stránek

  Děkujeme za Váš zájem o tvorbu webových stránek. Po odeslání formuláře Vám na uvedený e-mail zašleme seznam otázek, které bychom od vás potřebovali zodpovědět, abychom mohli připravit nabídku.

  Máte-li poptávku již připravenou v jiné podobě, můžete ji poslat na roman@inglobal.cz
  nebo si můžeme domluvit osobní setkání.

  Uveďte prosím své jméno a příjmení

  Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu

  Invalid Input

  Invalid Input